London Direct

MENU

O nas

 

Jesteśmy grupą doświadczonych nauczycieli z profesjonalnymi CELTA kwalifikacjami (dyplom nauczycielski) i z wieloletnim doświadczeniem w administracji szkol języka angielskiego w Londynie. Oferujemy usługi w organizacji różnorodnych kursów języka angielskiego razem z zakwaterowaniem i transferami z lotnisk.

Dzięki naszemu doświadczeniu w zarządzaniu szkołami potrafimy komunikować się z  ludźmi z rożnych krajów i umiemy dostrzec ich potrzeby i oczekiwania. Jako wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego rozumiemy problemy studentów związane z nauka języka i dlatego możemy zaoferować neutralna poradę i ciągle poparcie zarówno przed  jak i w czasie Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii.

 

Nasze kursy są całkowicie skoncentrowane na potrzebach i zainteresowaniach studentów. Ich zadanie to pomoc Ci rozwinąć Twój angielski jak najbardziej skutecznie i praktycznie. Nasza oferta jest różnorodną, a nasze kursy są wysokiej jakości, w wielokulturowym środowisku, ale także w przystępnych cenach.

Nasze szkoły partnerzy są od dawna uznani za wiodących liderów w nauczaniu angielskiego, a także w kształceniu nowych nauczycieli. Wszystkie szkoły w naszym katalogu są akredytowane przez British Council i należą do organizacji English UK. Te organizacje zrzeszają tylko najlepsze szkoły w Anglii. Ponadto znamy nasze szkoły i ich pracowników osobiście i dlatego możemy je śmiało polecić naszym klientom.

 

W zależności, czy chcesz poprawić swój angielski dla codziennej komunikacji lub dla kariery  pracy oraz edukacji, nasze wybrane szkoły maja rożne rodzaje kursów, które można dopasować do swoich potrzeb i które pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

 

Niezależnie, czy jesteś zaawansowany w angielskim czy tylko zaczynasz naukę języka - nasze zadanie to pomoc Ci w znalezieniu i zorganizowaniu najlepszego i najbardziej dopasowanego kursu  jak i udanego pobytu w najbardziej ekscytującej metropolii w Europie - w Londynie.

 

Dlaczego London Direct?

JAKOSC (QUALITY)

 • Wysokiej jakości kursy i nauczyciele
 • Wszyscy nauczyciele to native speakers z profesjonalnymi kwalifikacjami CELTA i DELTA
 • Nasze szkoły maja nowoczesne zaplecze np bezpłatny dostęp do Internetu, WiFi (bezprzewodowy internet), TV, video, audio, komputery, interaktywne tablice, kawiarenki i centra samodzielnej nauki
 • Wszystkie kursy są mocno związane z rozbudowanym programem towarzyszącym

 

BOGATA OFERTA KURSÓW-PERSONALISED COURSES

 • Oferujemy kursy od 1 do 52 tygodni, o rożnym stopniu zaawansowania, rożnej ilości godzin i dla rożnych grup wiekowych
 • W naszej ofercie mamy Angielski Standardowy (General English), kursy egzaminacyjne, kursy wyspecjalizowane, kursy dla nauczycieli języka angielskiego (fundowane przez EU), kursy wakacyjne dla dzieci i dorosłych na Cyprze i wiele innych
 • W zależności od Twoich preferencji mamy w dyspozycji rożne rodzaje zakwaterowania: Homestay (pobyt u rodziny), hostele, rezydencje (Residence) lub domy studenckie

 

PROFESJONALNE USLUGI - PROFESSIONAL SERVICE

 • Badamy Twoje potrzeby i oczekiwania i pomagamy w wybraniu idealnego kursu
 • Nasz główny cel to najlepsza obsługa klienta - na wszystkie Twoje pytania odpowiadamy szybko i wyczerpująco
 • Używamy oficjalne ceny szkol bez żadnych dodatkowych kosztów
 • Często mamy specjalne oferty i obniżki cen

 

Możesz wybrać kurs samemu studiują oferty szkol lub napisz do nas uwzględniając poniższe informacje:

 1. data wyjazdu, ilość tygodni, ilość godzin tygodniowo
 2. rodzaj kursu ( General English, Business, Exam Course and so on)
 3. twój poziom znajomości angielskiego
 4. czy potrzebujesz zakwaterowania i wyżywienia
 5. twoje potrzeby i oczekiwania od kursu
 6. inne informacje pomocne przy wyborze kursu

 

Odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy ofertę idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i wymagań

 

ENGLISH LANGUAGE LEVELS (STOPNIE ZAAWANSOWANIA)

 

 

languagelevels